Neden Biz ?

  • Size nasıl güvenebiliriz ? 

-Firmamız 2019 yılında kurulmuş olup 1yıldan fazladır sadece online satış yapmaktadır. Biz kendimiz hakkında ne desekte bizim hakkımızda en güvenilir bilgiyi pazar yerlerindeki yorumlara bakarak karar verebilirisiniz. 

                              

E tabi iş yerimizede bekleriz sizlere işyerimizden perakende satış yapamazsakta(toptan satışımız vardır) bir çayımızı içersiniz tanışmış oluruz. Sizi ağırlamaktan mutlu oluruz :)

  • Web Siteniz Güvenlimidir ?

- Web Sitemiz Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi'nde kaydı doğrulanmış bir sitedir. 

KAYIT KONTROL

-Ayrıca web sitemiz Shopify tarafından desteklenir. Shopify nedir ?

2004 yılında kurulmuş olan Shopify, halka açık bir firma olup hissesi New York Borsası’nda (NYSE) işlem görmektedir.

2017 başında 5 Milyar Dolar şirket değerine ulaşan Shopify, dünyanın en büyük bulut tabanlı e-ticaret altyapı sağlayıcısıdır.

Dünya çapında Shopify kullanan 500,000 online mağaza olup her geçen gün artmaktadır.

Kişisel bilgilerinizi dünyanın en güvenilir sağlayacısı tarafından saklanır. Herhangi bir hack-saldırı durumuna karşı sistem her gün güncelenir. 

  • Ödeme sağlayıcınız güvenlimidir ? Kredi kartı bilgilerime bir şey olur mu ?

Ödeme sağlayıcısı olarakta dünyanın en büyük firması olan PayU ile çalışmaktayız. Kart bilgileriniz en güvenilir şekilde PayU tarafından saklanmaktadır. 

  • Ürünleri beğenmedim iade işlemi nasıl oluyor ? 

Ürünlerimiz beğenmeme durumunda aras veya sürat kargoya giderek bizlere yollayabilirsiniz. Ürün tarafımıza ulaştığı takdirde ücret iadesi gerçekleşecektir. En dikkat ettiğimiz konu ürünün 50-100gr'dan fazla tüketilmemiş olmasıdır. Bugüne kadar yaklaşık 5000adet siparişten sadece 15-20arası iade gelmiştir. Bunların çoğunluğuda kargo firması tarafından teslim edilemediğinden dolayıdır. Biz ürünlerimizin arkasındayız yemediğimiz kötü bir ürünü asla size yollamayız olurda beğenmezseniz iadenizi alırız.

  • Kargo Meseleleri ?  

Saat 14:00'a kadar gelen siparişleri kesin çıkmaya çalışıyoruz. İş yerimiz 18:00'a kadar açıktır. Kargonun geç geldiği veya siparişlerin fazla olduğu zaman son dakikaya kadar tüm siparişleri çıkmaya çalışıyoruz. Bu konuda biraz kargo firmalarına bağlıyız yoğun oldukları zaman bizden çıkmasına rağmen kargo şubesinden çıkmamış olabiliyor.

Aktif olarak 3 Kargo firması ile çalışmaktayız. Bunlar Aras Kargo - Sürat Kargo - Ups Kargodur.  Daha fazla seçenek sunmaya çalışıyoruz fakat belirli bir işlem hacmine kadar kargolar ile anlaşma sağlayamıyoruz. Satış hacmimiz artıkça kargo seçeneklerimizde artacaktır. 

Ürününüz kargoda kayboldu veya uzun süredir teslimatı yapılmadı. 

Bu durumda panik yapmayın bizimle iletişime geçmeniz halinde size teslim edilmemiş kargonun geri dönüşünü isteriz. Sizlerin isteği dahilinde ücret iadesi veya farklı bir kargo ile tarafınıza yollarız. Tüm bu işlemleri aynı gün içinde gerçekleştirir sizleride üzmeyiz. 

Paketlemeniz nasıl ürünler sağlam geliyor mu ? Kargolar malum ?

Ürünlerimizin paketini oldukça iyi yapıyoruz ve bu konuda iddalıyız şu ana kadar bu konuda sadece 1 Şikayet aldık o da kargo şubesindeki çalışanın becerisi. Yinede paket size ulaştığında sıkıntılı gibi görünüyorsa teslim almayın tutanak ile uğraşamayacaksanız teslim almayın bize geldiğinde biz tutanağını tutarız.

TÜM ÜRÜNLER FATURALI ÇIKMAKTADIR. FATURANIZ SİPARİŞİNİZDE ÇIKMAZ İSE MAİL ADRESİNİZE YOLLANMIŞTIR. 

Geri Kalan Tüm Sorularınız İçin Web Sitemizde Bulunan İletişim Bilgilerinden Tarafımıza Ulaşabilirsiniz !

 

Önemli Not: Pazar yerlerinden verdiğiniz siparişler için lütfen pazar yeri ile iletişime geçiniz. Bu pazar yerleri bu problemleri çözmek için sizlerden ve bizden komisyon almaktadır. Pazaryeri siparişinizdeki kargo sorunları için lütfen iletişime geçmeyin bu siparişlerin kargo anlaşmaları pazar yerleri ile yapılmaktadır. Kendi anlaşmamız üzerinden olmadığı için buradaki siparişleriniz için işlem yapamıyoruz.